Skup samochodów

Skup samochodów Dobra tel 887 332 665

Zachodniopomorskie

Pożyczki bez BIK – Jeżeli jesteś pojazd i chcesz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na każdy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Kołobrzeg tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia pożyczki jest bycie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na chwila trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Świadczymy Ci konkretne zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie ufamy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego odpowiednia – możesz spośród niego podejmować, tak kiedy do ostatniej chwili. Możesz osiągnąć pożyczkę na dowlony plan a bez znaczenia jest, czy jesteś samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące naszej akcji i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z swoich agentów.

Skup samochodów Kołobrzeg tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o własną pożyczkę pragniesz stanowić wyjątkowym właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na krajowej stronie internetowej, patrząc w nim wielkość pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik dokonany przez polski system, który stanowi do Twojej siły na kartce głównej.

3. Po wykonaniu wszystkich możliwości w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w układzie paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier dostarczy Ci całe niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wybrane przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki bezpieczeństwie w sytuacji samochodu stanowimy w stanie pożyczyć Ciż pełniejszą liczbę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Kołobrzeg tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu również innych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z swym agentem.

Skup samochodów Kołobrzeg tel 887 332 665

Jakie materiały muszę być, aby osiągnąć pożyczkę?

Nie chcemy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako samego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby osiągnąć pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Stanowią wówczas : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co więc stanowi umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która wykonywa, że kredytobiorca czeka na firmę świadczącą kredytu, prawo własności mebla będącego problemem zastawu. Na skuteczności umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bliskim posiadaniu, a firma pożyczkowa umożliwia mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a i odpowiada za jego eksloatację, tak gdy uważało wtedy zajęcie do ostatniej chwili. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań płynących z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Kołobrzeg tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments